Payday 3 حالت انفرادی بتا در تاریخ 27 ژوئن راه اندازی می شود


پس از تقریبا یک سال انتشار بدون بازی انفرادی، Starbreeze's روز پرداخت 3 نسخه بتای حالت انفرادی سرانجام در 27 ژوئن منتشر خواهد شد. این نسخه که همزمان با آپدیت Boys in Blue منتشر شد، پیش درآمدی برای حالت آفلاین است که اواخر امسال منتشر خواهد شد. ویدیوی به‌روزرسانی توسعه‌دهنده را در زیر تماشا کنید.

حالت انفرادی اساساً مرحله خواستگاری را نادیده می گیرد و به بخش هایی از بازی اجازه می دهد تا به جای سرورهای توسعه دهنده، روی پلتفرم بازیکن اجرا شوند. بنابراین برای دسترسی به این حالت و به روز رسانی پیشرفت خود باید آنلاین باشید.

رئیس انجمن و مدیر برند جهانی Almir List (رونویسی شده توسط IGN) گفت که حالت انفرادی بتا “چشم انداز کامل این ویژگی نیست. در حال حاضر، ما از آن به عنوان بتا استفاده می کنیم تا ببینیم چگونه کار می کند. “ما در حال پیکربندی هستیم. ما انتظار داریم که تأثیری بر عملکرد داشته باشد زیرا چیزهایی که معمولاً توسط سرور بارگذاری می شوند، اکنون باید روی سخت افزار خود اجرا شوند. در این مرحله، توسعه دهنده می خواهد آزمایش کند که عملکرد تعبیه شده در این ویژگی به درستی کار می کند.

به روز رسانی آینده همچنین شامل یک شخصیت قابل بازی جدید به نام Clover، دو سلاح جدید، سه ماسک، 12 چوب پرچم و طلسم است. همچنین پشتیبانی از Nvidia DLSS 3.0 و تغییر نام loadout را اضافه می کند. منتظر جزئیات بیشتر باشید زیرا فردا آپدیت Boys in Blue منتشر می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید