تولیدکنندگان Payday 3 قول می دهند محتوای پس از عرضه را حداقل به مدت 18 ماه ارائه دهند.


استودیو ستاره نسیم روز پرداخت 3 ‘ ماه آینده منتشر خواهد شد و هشت سرقت منحصر به فرد، یک سیستم مهارتی بهبودیافته، مکانیک جدید و موارد دیگر را در زمان راه اندازی ارائه می دهد، اما طرفداران حتی پس از راه اندازی چیزی برای انتظار دارند. روز پرداخت 2 به مدت 10 سال پشتیبانی می شود و هنوز توسط یک جامعه در حال رشد بازی می شود.

تیم توسعه دهنده قبلاً Season Pass را تأیید کرده است که چهار Heist دیگر، یک Tailor Pack و یک Weapons Pack را ارائه می دهد (حداقل دو مورد از آنها در شش ماه اول انتشار خواهند رسید). در یک مصاحبه ویدیویی با IGN در Gamescom 2023، تهیه‌کننده اصلی آندریاس هال پنینگر تأیید کرد که حداقل 18 ماه پس از عرضه پشتیبانی وجود خواهد داشت.

“ساختن” روز پرداخت 3، شما پایه و اساس درستی ایجاد کرده اید تا بتوانید به طور مداوم آن را در طول زمان به روز کنید. با تشکر از شریک خود Deep Silver، ما می توانیم انتظار داشته باشیم که حداقل 18 ماه پس از راه اندازی محتوا داشته باشیم.”

به روز رسانی رایگان نیز دوباره بررسی شده است. ما محتوای بیشتری را اضافه خواهیم کرد، چه رایگان و چه پولی، از جمله شخصیت‌ها، سرقت‌ها، سلاح‌ها، ابزارها و لباس‌های جدید.» احساس کردم وجود دارد.

روز پرداخت 3 21 سپتامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. این برنامه از چند نفره چندنفره و کراس سیو پشتیبانی می کند، اما بازیکنان باید همیشه آنلاین بمانند، حتی زمانی که به صورت انفرادی بازی می کنند. آخرین تریلر گیم پلی بازی را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *