وصله Payday 3 دوباره به تاخیر افتاد


Starbreeze Studios خواستگاری را بهبود بخشیده است روز پرداخت 3 با وجود نتایج فاجعه بار در سراسر جهان، هنوز مشکلات زیادی در مورد پیشرفت، تعادل سلاح، هوش مصنوعی هم تیمی و موارد دیگر وجود دارد. اولین پچ برای 5 اکتبر برنامه ریزی شده بود، اما تا اواسط اکتبر به عقب کشیده شد. با این حال، توسعه دهنده تاخیرهای بیشتری را اعلام کرد.

این شرکت در یک سری توییت‌ها به دلیل عدم ارتباط عذرخواهی کرد و گفت: «ما چندین مشکل را شناسایی کرده‌ایم که باید قبل از تحویل به شما برطرف شوند و لطفاً مطمئن باشید که این اولویت اصلی تیم ما است.» Starbreeze همچنین قصد دارد “زمان بیشتری را به اصلاح فرآیند وصله‌سازی خود اختصاص دهد تا اطمینان حاصل شود که می‌توانیم وصله‌ها را با سرعت و شتاب ثابت در آینده ارائه کنیم.”

پچ ها دارای ETA نیستند زیرا می خواهیم تضمین کنیم که می توانند قبل از تحویل آنها را تحویل دهیم. با این وجود، از بازیکنان می‌خواهد که «صبور باشند» زیرا پچ‌ها و «اخبار بیشتر» در راه است.

اولین پچ روز پرداخت 3 بیش از 200 بهبود کیفیت زندگی در همه پلتفرم ها را نشان می دهد که طرح کلی آنها هنوز فاش نشده است. وصله های بیشتری برای Starbreze در هفته های آینده برنامه ریزی شده است و به دنبال آن اولین DLC پولی ارائه می شود. اشتباه نوشتاری، در ماه دسامبر همچنین، اگرچه مشکلاتی وجود دارد، روز پرداخت 3 در چند هفته اول انتشار بیش از 3.1 میلیون بازیکن منحصر به فرد وجود داشت. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید و بررسی های ما را بررسی کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید