Payday 3 – خط مهارت جدید Transporter و جزئیات انیمیشن تعاملی


ما جزئیات تغییرات دو دزدی میراث آینده و همچنین را شرح می دهیم روز پرداخت 3، مدیر جامعه الیزابت ای. و تهیه کننده اصلی آندریاس هال پنینگر مروری بر خط مهارت جدید، حمل و نقل ارائه کردند.

جذابیت اصلی حمل و نقل حمل دو کیف است که جریمه حرکتی را اضافه می کند. با این حال، گره هایی مانند به دست آوردن یا تازه کردن عجله در هنگام برداشتن اجساد یا کیسه ها (اما وقتی آنها را پرتاب می کنید از دست می دهید) در اختیار شما قرار می گیرد. گره دیگر، Aced، هنگامی که بدن یا کیسه را برمی دارید، Grit را ارائه یا تازه می کند. یک بار دیگر، وقتی آن را پرتاب می کنید، گاومیش را از دست می دهید.

با Beast of Burden، هنگام حمل اجسام یا اجسام در هنگام داشتن راش، جریمه حرکتی وجود ندارد. Brutal Carry، اگر شما Grit داشته باشید، غیرنظامیان و کارمندانی را که شما را در حال بلند کردن خود می بینند، بترساند. Deep Pockets در صورتی که یک کیسه قابل جابجایی در بارگیری خود داشته باشید، یک آیتم قابل نصب اضافی به شما می دهد، اما سایر کیسه ها 2 شارژ کمتر دارند.

در نهایت، منجنیق می تواند کیسه ها را 30 درصد دورتر پرتاب کند، بدون اینکه به مهارت حمل و نقل نیاز داشته باشد. بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر انیمیشن‌های جدید برای تعاملاتی مانند بستن و فرمان دادن به غیرنظامیان، احیای بازیکنان، جستجوی فایل‌ها، بسته‌بندی پول نقد، اسکن کردن کارت‌های کلیدی و تایپ باشند.

Starbreeze همچنین درخواست هایی را برای انیمیشن های دیگر می پذیرد، بنابراین باید جالب باشد که ببینید چه چیز دیگری اضافه می شود. در همین حال، برای اطلاعات بیشتر در مورد به روز رسانی 1.02، از جمله تاریخ انتشار آن، با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید