Payday 3 به صورت بتای باز برای PC و Xbox از 8 تا 11 سپتامبر عرضه می شود


در انتظار روز پرداخت 3 زمان زیادی می گذرد، اما بازی تیراندازی دزدی مشترک استودیو Starbreeze بالاخره دو هفته تا عرضه باقی مانده است. و قبل از انتشار، بازیکنان این فرصت را خواهند داشت که پاهای خود را در آب فرو کنند تا ببینند بازی چه چیزی را ارائه می دهد – حداقل در برخی از سیستم عامل ها.

دیپ سیلور اعلام کرد. روز پرداخت 3 از 8 سپتامبر تا 11 سپتامبر، نسخه بتای باز فنی را بر روی رایانه شخصی و Xbox Series X/S اجرا خواهد کرد. همانند نسخه بتای بسته بازی در ماه گذشته، این بازی در پلی استیشن در دسترس نیست.

دیپ سیلور می‌گوید هدف این است که قبل از عرضه قریب‌الوقوع بازی، «آزمایش استرس سرورها» را انجام دهد و نسخه بتای باز حاوی محتوایی مشابه نسخه بتای بسته فوق‌الذکر از ماه آگوست خواهد بود. این شامل چهار شخصیت قابل بازی در قالب باندهای اصلی Dallas، Hoxton، Chaines و Wolfe و همچنین سرقت از بانک در No Rest for Bad Guys است. از طرف دیگر، Infamy در سطح 22 و سطح سلاح در سطح 8 قرار دارد. همانند نسخه آگوست بتا، نسخه بتای باز آینده نیز بر اساس نسخه آوریل بازی خواهد بود.

روز پرداخت 3 نسخه کامل در 21 سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه می شود. الزامات کامپیوتر را در اینجا بررسی کنید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *