Payday 3 قرار است در سپتامبر منتشر شود – شایعات


در انتظارروز پرداخت 3مدت زیادی از توسعه آن می گذرد، اما Starbreeze توسعه دهنده فاش کرده است که توسعه بازی co-op heist shooter در ماه های اخیر به سرعت ادامه داده است و برای اواخر امسال برنامه ریزی شده است. جزئیات مربوط به زمان دقیق آن دوره تا کنون کمیاب است، اما به نظر می رسد که تاریخ انتشار مشخصی ممکن است فاش شده باشد.

به گفته @ALumia_Italia، یک افشاگر قابل اعتماد که به طور مرتب اطلاعات ذخیره و ردیابی پشتیبان فروشگاه ایکس باکس و به روز رسانی های انجام شده برای آن را انجام می دهد:روز پرداخت 3در 21 سپتامبر منتشر خواهد شد.

Starbreeze و ناشر Prime Matter بارها ادعا کرده اند که بازی تیراندازی اول شخص امسال منتشر خواهد شد و اگر واقعاً برای انتشار در سپتامبر برنامه ریزی شده باشد، به زودی می توان آن را اعلام کرد.

یک تیزر کوتاه ماه گذشته منتشر شدروز پرداخت 3، تایید شد که رونمایی کامل گیم پلی در تابستان امسال انجام خواهد شد. اینکه آیا این به جشنواره بازی تابستانی برنامه ریزی شده برای 8 ژوئن اشاره دارد یا خیر، باید دید.

روز پرداخت 3در حال توسعه برای کامپیوتر و کنسول. هنوز هیچ اطلاعیه رسمی مبنی بر اینکه آیا این یک نسل متقابل خواهد بود یا خیر وجود ندارد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید