Payday 3 همیشه آنلاین است، حتی در بازی انفرادی


آقای استاربریز روز پرداخت 3 با دشمنان بهبود یافته، سیستم پیشرفت سلاح های جدید و گزینه های دشواری متفاوت، به نظر می رسد یک گام بزرگ رو به جلو برای این سری باشد. گیم پلی Stealth نیز در فیلم های بتا اخیر عالی به نظر می رسد. متأسفانه، خبر بد برای کسانی که انتظار پشتیبانی آفلاین را دارند. روز پرداخت 3 همیشه آنلاین.

مدیر برند جهانی Almir List این را از جریان زنده اخیر در ساعت 9:17 فاش کرد. وقتی از او پرسیده شد که آیا حالت آفلاین “مانند بازی انفرادی” وجود خواهد داشت، او پاسخ داد: “نه”. شما می توانید آن را به تنهایی بازی کنید، اما از آنجایی که با Unreal Engine ساخته شده است، فکر می کنم برای بازی به یک اتصال نیاز دارید. از پیشرفت متقابل و بازی متقابل استفاده کنید. ما معتقدیم که شما باید آنلاین باشید. ”

شاید بدترین مشکل از آن زمان به نظر نرسد. روز پرداخت این سریال در طول تاریخ بیشترین لذت را در بازی های Co-op داشته است. با این حال، با توجه به روز پرداخت 2 بازی آفلاین مجاز است، اما به نظر می رسد یک قدم به عقب است، به خصوص برای مددرها. نگاهی به انجمن‌های Steam و Reddit بدون در نظر گرفتن واکنش‌های شدید نشان می‌دهد.

روز پرداخت 3 در تاریخ 21 سپتامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد. باید دید که Starbreeze بعداً حالت آفلاین را اضافه می کند یا خیر، اما انتظار آن را نداشته باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *