Payday 3 می خواهد نگرانی های جامعه را با Operation Medic Bag برطرف کند، برنامه هایی برای سال 2024 فاش می کند


توسعه‌دهنده استودیوی Starbreeze و ناشر Deep Silver در پاسخ به بازخورد جامعه برای تیراندازی مشترک، ابتکار جدیدی را اعلام کرده‌اند. روز پرداخت 3. این ابتکار که “عملیات پزشکی کیف” نام دارد، شامل تیم هایی در استودیو می شود که همه جنبه ها را بررسی و بازنگری می کنند. روز پرداخت 3، اولویت بندی مجدد خط لوله توسعه برای به روز رسانی های آینده.

Operation Medic Bag به چهار دسته اصلی تقسیم می شود: بهینه سازی و قابلیت اطمینان، کار تیمی و همکاری، قابلیت پخش مجدد و پیشرفت، و فانتزی و دزدی. در هر دسته، استودیوها به جنبه های مختلفی می پردازند. روز پرداخت 3 این برای ایجاد تغییرات معنادارتر و تاثیرگذارتر در بازی در پاسخ به درخواست های جامعه است.

اهداف دسته‌های مختلف Operation Medic Bag از بهبود عملکرد بازی و هماهنگی، بهبود رابط کاربری و مسائل فنی تا معرفی ابزارهای ارتباطی جدید مانند چت متنی و تغییر سیستم بدنامی را شامل می‌شود. دامنه وسیعی دارد. گروه ها سرگرم کننده تر هستند.

تغییر به روز پرداخت 3 انتظار می رود که از طریق به روز رسانی های رایگان در طول سال 2024 رخ دهد، استودیو در ابتدا بر روی ویژگی هایی مانند نسخه جدید Quickplay، دکمه آماده، قابلیت پخش مجدد، امکان رای دادن به بازیکنانی که ضربات را مسدود می کنند و تغییر نام بارگذاری تمرکز خواهد کرد. من قصد دارم آن را قرار دهم. ، بهبود کنترلرها، کاهش محتوای کوچکتر که بیشتر اتفاق می افتد، اصلاح کننده های مخفی چرخشی، فعالیت های روزانه، یک فروشنده ماسک با موجودی چرخشی هفتگی، توانایی ادغام بازیکنان در یک مهمانی بعد از مسابقه، و بهبود چرخ ارتباطات.

یکی از ویژگی های جدید بزرگ که در آینده خواهد آمد این است روز پرداخت 3 حالت های جدید انفرادی و آفلاین. این ویژگی در دو فاز مختلف عرضه خواهد شد. فاز 1 برای پیشرفت و باز کردن قفل نیاز به اتصال آنلاین دارد، در حالی که فاز 2 حالت آفلاین را به بازی معرفی می کند. با این حال، حتی در حالت آفلاین، بازیکنان باید هر از چند گاهی به سرورهای بازی متصل شوند تا پیشرفت بازیکن را پیگیری کنند.

این اعلامیه اندکی پس از آن منتشر شد که استودیو Starbreeze اعلام کرد عملکرد بازی در سطح بسیار پایین‌تری از آن چیزی است که استودیو انتظار داشت. این بازی از زمان انتشار چندین پچ دریافت کرده است و اولین DLC پولی آن در ماه نوامبر با خطای Syntax منتشر شد.

روز پرداخت 3 برای PC، PS5 و Xbox Series X/S موجود است. بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید