Payday 3 در آخر هفته راه اندازی به 218250 اوج بازیکن همزمان رسید


استودیو ستاره نسیم روز پرداخت 3 پس از یک دوره دسترسی اولیه کوتاه، در 21 سپتامبر برای دارندگان نسخه استاندارد منتشر شد، اما با مشکلاتی مواجه شد. خطاهای مسابقه باعث می شود که بازی برای اکثر بازیکنان در دسترس نباشد، و این کمکی نمی کند که حتی بازی انفرادی غیرممکن باشد مگر اینکه آنلاین باشید.

توبیاس شوگرن، مدیرعامل Starbreeze در یک بیانیه مطبوعاتی اخیر گفت: روز پرداخت 3 – و تمام شاخص های موجود به آن اشاره می کنند. برای به دست آوردن مجدد اعتماد جامعه ما به کار مجدانه و مداوم زیادی نیاز است، اما ما به آن متعهد هستیم. ”

این شوتر دزدی مشارکتی در همه موارد در نظر گرفته شده بسیار خوب عمل کرد و به اوج تعداد بازیکنان همزمان 218250 در تمام پلتفرم ها رسید. مجموع کاربران فعال روزانه به 1,347,510 بازیکن منحصر به فرد رسید و کاربران ثبت شده Starbreeze Nebula به 3,794,172 رسید.

در مورد مسائل مربوط به همسریابی، Starbreeze فاش کرد که زیرساخت آن “آنطور که آزمایش شده و انتظار می رفت کار نمی کند.” نرم افزار خواستگاری ما با یک خطای غیرمنتظره مواجه شده است و قادر به مدیریت هجوم زیادی از بازیکنان نیست. این موضوع شرایط غیرقابل جبرانی را برای شرکای همسریابی شخص ثالث Starbreeze ایجاد کرد.

“نسخه جدیدی از نرم افزار سرور همسان سازی ما به تدریج در همه مناطق عرضه شده است تا عملکرد را بهبود بخشد. با این حال، به روز رسانی نرم افزار توسط شرکای ما در اواخر روز یکشنبه یک بار دیگر زیرساخت همسریابی ما را ناپایدار کرد. ما به تلاش های خود برای بهبود و تثبیت ادامه می دهیم. روز پرداخت 3 سیستم آنلاین ”

با توجه به “ویژگی” تعادل بار و هجوم سریع بازیکنان، هیچ مشکلی در دسترسی اولیه یا بتا فنی وجود نداشت. در این زمان، Starbreeze “همه گزینه ها را در نظر می گیرد.” در حالی که تضمین تجربه بازیکن یک هدف کوتاه مدت است، هدف بلندمدت جستجوی شرکای جدید برای خدمات همسریابی و کاهش اتکای بازی به خدمات آنلاین است.

هنوز مشخص نیست که آیا این بدان معناست که حالت آفلاین در حال توسعه است یا خیر، بنابراین برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. روز پرداخت 3 این بازی روی Xbox Series X/S، PS5 و PC در دسترس است و همچنین می‌توان آن را از طریق Game Pass بازی کرد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید