برنامه‌نویسان Payday 3 با در نظر گرفتن بازی سریع، چت لابی، پیشرفت‌های چالشی


روز پرداخت 3 شروع سختی بود و بسیاری از بازیکنان نتوانستند در آخر هفته به دلیل مشکلات خواستگاری بازی کنند. Starbreeze بیشتر در مورد این وضعیت توضیح داد و مدیر برند جهانی آلمیر لیستو و تهیه کننده اصلی آندریاس هال پنینگر میزبان یک جلسه پرسش و پاسخ در Twitch (رونویسی شده توسط GameSpot) برای رسیدگی به نگرانی ها بودند.

پنینگر گفت: “این راه اندازی آنطور که انتظار می رفت انجام نشد. ما می دانیم که بسیاری از شما بسیار ناامید و عصبانی هستید و ما هم همینطور.” لیستو در مورد حالت آفلاین گفت: او گفت: [been] 4 روز از انتشار. ما انتظار نداشتیم که شما با این همه مشکل برای ورود به سیستم مواجه شوید. ”

این استودیو قصد دارد تا در اسرع وقت تأیید کند که آیا حالت آفلاین اجرا می شود یا خیر. لیست گفت: «ما در حال ارزیابی همه احتمالات هستیم که به پیش می‌رویم تا چگونه بتوانیم بهترین تجربه ممکن را ارائه دهیم. او همچنین از طرفداران خواست که صبور باشند زیرا این شرکت “شور ساعت کار می کند” تا مشکل را حل کند، اما هنوز در مراحل اولیه است و “فقط کارهای زیادی می توانیم انجام دهیم.”

هیچ برنامه‌ای برای تغییر سیستم پیشرفت بحث‌برانگیز وجود ندارد، اما توسعه‌دهندگان در تلاش هستند تا آن را در رابط کاربری بصری‌تر کنند. همچنین ویژگی هایی مانند تغییر نام بارگیری، دکمه “ناآماده” (به همراه چت متنی و صوتی در لابی)، پشتیبانی از ماوس و صفحه کلید روی کنسول ها و پخش سریع در نظر گرفته شده است. به نظر می رسد یک خط مهارت جدید به نام Transporter نیز وجود خواهد داشت که به شما امکان حمل دو کیف را می دهد.

روز پرداخت 3 موجود بر روی Xbox Series X/S، PS5 و PC. منتظر جزئیات و به روز رسانی های بیشتر در هفته های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید