Payday 3 در ماه سپتامبر به 3.1 میلیون بازیکن منحصر به فرد رسید


برای گفتن آن روز پرداخت 3، دنباله ی مورد انتظار Starbreeze برای سریال heist-shooter مشکلات خود را داشت که دست کم گرفته نمی شود. مسائل مربوط به خواستگاری، بازی انفرادی ضعیف که همیشه آنلاین است، لیست ادامه دارد (برای جزئیات بیشتر به بررسی ما مراجعه کنید). با این وجود، محبوبیت خود را نشان داد. ناشر تعداد بازیکنان منحصر به فرد سپتامبر 2023 را 3،167،938 اعلام کرد.

قابل توجه خاص هستند روز پرداخت 3 دسترسی زودهنگام از 18 سپتامبر آغاز شد. علاوه بر این، با وجود مشکلات راه اندازی، تعداد بازیکنان همزمان به 124254 در پنج روز گذشته به اوج خود رسید. Starbreeze Nebula همچنین دارای 4,538,702 کاربر ثبت شده در تمامی عناوین است.

توبیاس شوگرن، مدیرعامل Starbreeze Entertainment گفت: جامعه ما همان چیزی است که هم بازی و هم شرکت را به جلو می برد. نیازی نیست تکرار کنیم که این شروعی نبود که می‌خواستیم، اما در عین حال مدل کسب‌وکار ما یک ماراتن است، نه یک دوی سرعت، و ما بی‌وقفه به کار خود ادامه خواهیم داد. روز پرداخت 3 بزرگتر و بهتر برای دادن بیشترین ارزش ممکن به بازیکنان. ”

با نگاهی به آینده، اولین به‌روزرسانی در اوایل اکتبر منتشر می‌شود و بیش از 200 بهبود کیفیت زندگی را در همه پلتفرم‌ها ارائه می‌کند. بقیه ماه های اکتبر و نوامبر شاهد بهبود کیفیت زندگی بیشتر با محتوا و ویژگی های جدید خواهیم بود. در نهایت، اولین DLC پولی، اشتباه نوشتاری، اجرای زنده از آذرماه آغاز می شود. منتظر جزئیات بیشتر در روزهای آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید