کمپین Pathfinder: Abomination Vaults Kickstarter راه اندازی شد


توسعه‌دهنده BKOM یک کمپین Kickstarter برای یک اکشن-RPG بر اساس راه‌اندازی کرده است. مسیر یاب RPG بحث روی میز.یک بازی با عنوان راه یاب: طاق نفرت انگیز، که در اصل اقتباسی از عنوان قبلی منتشر شده Adventure Path برای بازی های RPG رومیزی خواهد بود.

راه یاب: طاق نفرت انگیز BKOM به عنوان یک بازی هک اند اسلش تعاونی توصیف می شود.حداکثر 4 بازیکن می توانند این بازی نمادین را انجام دهند مسیر یاب شخصیت‌هایی که در حال کاوش، مبارزه و غارت قلعه گانترایت هستند. آنتاگونیست اصلی بازی جادوگر شیطانی بلکورا هالوکس است.

وفادار به مسیر ماجراجویی که بازی بر اساس آن ساخته شده است، راه یاب: طاق نفرت انگیز این سیاه‌چال‌های عظیم به نام «مگادنجون» در بازی‌های RPG رومیزی، پر از دشمنان مختلف و بیوم‌های منحصربه‌فرد برای جالب نگه داشتن چیزها است.

این بازی دارای چهار کلاس شخصیت است: Barbarian، Ranger، Cleric و Wizard که نشان دهنده چهار کلاس پایه موجود روی میز است. مسیر یاب.

در کمپین کیک استارتر، راه یاب: طاق نفرت انگیز به دنبال هدف 305298 دلاری است که 3019 حامی در زمان انتشار تعهد کرده بودند و در حال حاضر 196826 دلار است. 27 روز به پایان کمپین باقی مانده است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید