کمپین Pathfinder: Abomination Vaults Kickstarter اعلام شد


توسعه دهنده BKOM انطباق Action-RPG از RPG رومیزی را اعلام کرد راه یاببا عنوان Pathfinder: Abomination Vault، بازی است، مسیر یاب مجموعه قوانین RPG قلم و کاغذ.

با توجه به اندازه کوچک توسعه دهنده BKOM، Pathfinder: Abomination Vault ما یک کمپین Kickstarter برای کمک به بودجه بازی ارائه خواهیم کرد. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی و کمپین Kickstarter آن را تماشا کنید.

در طول بازی با استفاده از مسیر یاب تنظیمات و مجموعه قوانین – یعنی. Pathfinder: Kingmaker و راه یاب: خشم حق– موفقیت تجاری و انتقادی قابل توجهی داشته است. Pathfinder: Abomination Vault این بازی کاملاً با این بازی ها متفاوت است زیرا یک RPG اکشن سریع خواهد بود تا یک CRPG پر از عناصر داستانی، دیالوگ ها و سیستم های RPG پیچیده.

آخرین باری که شنیدم راه یاب در اخبار، راه یاب: خشم حق یک میلیون نسخه فروخته شده را جشن می گیرد و برای عرضه DLC در اوایل امسال آماده می شود.در حالی که شما منتظر هستید Pathfinder: Abomination Vault، می توانید دنیای آن را بررسی کنید راه یاب و Pathfinder: Kingmaker و راه یاب: خشم حق در رایانه شخصی، PS4 و Xbox One.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *