Path of Exile - The Forbidden Sanctum_02

بازی Path of Exile: The Forbidden Sanctum فاش شد و حالت بازی Roguelike را اضافه کرد


Grinding Gear Games نسخه بعدی خود را با نام The Forbidden Sanctum و Challenge League معرفی کرده است. راه تبعیدما بازیکنان را می بینیم که وارد پناهگاه زیر خرابه های Fellshrine می شوند و چندین اتاق و جوایزشان را نشان می دهند. با پیشرفت، Resolve کاهش می یابد و اجرا به پایان می رسد. در مجموع چهار طبقه برای کاوش وجود دارد.

برخی اتاق‌ها هستند که با کاوش، راه‌حل‌هایی را بازیابی می‌کنند، در حالی که برخی دیگر شما را با مصائب نفرین می‌کنند. Sanctuary هر بار چیدمان را تغییر می‌دهد، اما همانطور که در توییت تأیید شده است، بازیکنان می‌توانند تا 8 اتاق متوالی (یک طبقه) را ذخیره کنند تا بعداً دوباره از آن بازدید کنند.

Sanctum ها Aureus را به عنوان ارز در صندوقچه های گنج و با کشتن هیولاها تولید می کنند. آنها را نمی توان بیرون برد و در بازرگانی که هر از گاهی سر می کنند و هدایایی می فروشند استفاده کرد. یک پیمان نفرین شده قدرت زیادی می دهد، اما یک اشکال بزرگ دارد.اگر این شروع به صدای بسیار شبیه به مرگ لعنت خدا، حق با شماست

آثار معبد نیز موجود است. این بین دویدن ها ادامه می یابد و به شما قدرت بیشتری می دهد. مورد مناسب را انتخاب کنید و تا زمانی که یادگار را پیدا کنید عمیق تر کاوش کنید. آن‌ها خارج از Sanctum هستند و می‌توانند قدرت‌های Templar را فراهم کنند که بر ساخت شما تأثیر بگذارد. هر طبقه با یک رئیس با مینی باس‌های تصادفی در بین آنها پایان می‌یابد تا زمانی که با بیگ بد روبرو شوید.

بیشتر بدانید. راه تبعید: The Forbidden Sanctum در تاریخ 9 دسامبر برای رایانه های شخصی و 14 دسامبر برای ایکس باکس و پلی استیشن عرضه می شود. با نزدیک شدن به انتشار، منتظر جزئیات بیشتر باشید.

نویسنده: Ravi Sinha