Path of Exile: Crucible Release به حداکثر تعداد بازیکنان همزمان با 321180 نفر رسید


آخرین الحاقیه بازی Grinding Gear Games راه تبعید، The Crucible، جمعه گذشته راه اندازی شد و بسیار موفق بود. اوج بازیکنان همزمان به 321180 نفر رسید که رکورد قبلی را با بیش از 50000 پشت سر گذاشت. این فقط برای رایانه های شخصی است، زیرا این نسخه از 12 آوریل برای کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن عرضه می شود.

Crucible مکانیک های جدیدی را به بازی های RPG اکشن اضافه می کند و به بازیکنان امکان می دهد سلاح های خود را ارتقا دهند. با هدایت Forge خود در سراسر Wraeclast، می توانید دشمنان مهیب را احضار کنید، XP کسب کنید، و قفل غیرفعال های قدرتمند را برای سلاح های آنها باز کنید. فقط یک مهارت در هر سطح مجاز است، و برخی از مهارت‌ها می‌توانند برای ساخت شما نکات منفی ایجاد کنند، به خصوص در آخرین بازی Forge of the Titans، که در آن درخت منفعل یک سلاح، دیگری است. خطر و پاداش وقتی با زرادخانه ترکیب شود ارزش دنبال کردن دارد.

این بسط همچنین بازسازی Pathfinder و Saboteur Ascendancy، 10 آیتم منحصر به فرد جدید، دروازه های Atlas برای مسیریابی آسان تر در Atlas Passive Tree، و مهارت های Vaal جدید را اضافه کرد. در ضمن، منتظر جزئیات و به روز رسانی های بیشتر باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *