Path of Exile: Crucible Forges را برای ارتقای سلاح ها، آیتم های جدید منحصر به فرد و موارد دیگر اضافه می کند.


بازی Grinding Gear سرانجام جزئیات را فاش کرد راه تبعید بسط های آینده Crucible قبل از انتشار در 7 آوریل برای PC (12 آوریل برای کنسول ها). در طول لیگ Crucible Challenge، بازیکنان از طریق Wraeclast با Crucible Forge روبرو خواهند شد. کانال کردن آن یک هیولای ذوب شده ایجاد می کند. هر چه طولانی تر کانال کنید، دشمنان شما قوی تر خواهند بود.

شکست دادن آنها به شما تجربه کشف درختان مهارت غیرفعال جدید برای سلاح خود را می دهد. تنها یک مهارت را می توان از هر ردیف به دست آورد، اما اسلحه ها را می توان برای ارز یا آیتم های منحصر به فرد فروخت. بازی پایانی لیگ Forge of the Titans است که در آن می‌توانید درخت منفعل Crucible یک سلاح را با یک سلاح دیگر ترکیب کنید. ترکیب‌های تصادفی مهارت‌ها، از ارتقاء تا نتایج کمتر از ایده‌آل، رخ می‌دهند.

از دیگر تغییرات برنامه ریزی شده برای Endgame می توان به Atlas Gateway اشاره کرد. این به شما امکان می دهد فوراً از سمت راست درخت منفعل Atlas به سمت چپ حرکت کنید. دیگر لازم نیست مسیرهای غیرضروری را دنبال کنید تا به منفعل مورد نظر خود برسید و انعطاف پذیری بیشتری به شما می دهد. همچنین 10 آیتم منحصر به فرد جدید، بازسازی های Pathfinder و Saboteur، Vaal Skills جدید و موارد دیگر را اضافه می کند. برای اطلاعات بیشتر، افشای کامل زیر را ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید