تریلر Path of Exile: Affliction Viridian Wildwood، کلاس جدید Ascendancy و موارد دیگر را معرفی می کند.


مسیر تبعید 2 ویترین های گیم پلی اخیر شیک به نظر می رسند، اما مسیر تبعید گسترش بعدی، Affliction، به خوبی در حال پیشرفت است. در تاریخ 8 دسامبر برای PC منتشر شد، بازیکنان وارد Viridian Wildwood می شوند و از Sacred Wisp برای سوزاندن Affliction استفاده می کنند.

انواع مختلف wisps به زیارتگاه ها، رئیس ها، برخوردها و شخصیت های جدید منجر می شود. این شامل سه Azmeri Wanderer است که می توانند کلاس های Ascendant جدید را علاوه بر کلاس های فعلی خود اعطا کنند. Warden of the Maji اسلحه‌ها را با تنتور می‌پوشاند تا جوایز دریافت کند و از پوست برای زره ​​بیشتر استفاده کند.

در Mist Sorcerer، اجساد را می توان به عنوان شبح استفاده کرد یا برای آسیب بیشتر یا محافظت در برابر انواع مشابه از دشمنان مصرف کرد. Primalists Wildwood با مهارت های تصادفی از دیگر Ascendancies به عنوان اصلاح کننده (حداکثر 2) جذابیت می دهند. همچنین می‌توانید کوله‌پشتی‌های اضافی تهیه کنید و از مبارزات برای دریافت آیتم‌های بیشتر از اجساد استفاده کنید.

Wisps همچنین می تواند دشمنان تصادفی را در Wraeclast برای افزایش پاداش (اما همچنین افزایش سختی) ساکن کند. همچنین 15 آیتم منحصر به فرد جدید، جواهرات تبدیل شده، و بازگشت اولتیماتوم وجود دارد. بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید