جادوگر Path of Exile 2 مکانیک‌های احضار و مهارت‌های جدید را در مراحل گیم‌پلی نشان می‌دهد.


مسیر تبعید 2، دنباله مستقل بازی RPG اکشن رایگان و تحسین شده Grinding Gear Games، اواخر امسال وارد دسترسی زودهنگام خواهد شد. ما رنجرها، درویدها و مزدوران را در حال عمل دیده‌ایم، اما آخرین گیم‌پلی ما شامل جادوگران و سبک‌های بازی متنوع آنها است. آن را در زیر بررسی کنید.

در بازی فعلی، جادوگر جادوگر شما است و می تواند به سه Ascendancies تقسیم شود: Necromancer، Elementalist و Occultist. ولی، مسیر تبعید 2 این نسخه چندین مکانیسم را در یک کلاس ترکیب می کند. برای احضار نیازی به مهارت جداگانه نیست. شما می توانید یک اسلحه را بردارید، آن را تجهیز کنید و بلافاصله آن را احضار کنید.

این احضارها را می توان با مهارت های مختلف سفارشی کرد. علاوه بر این، احضار موقت مانند زامبی ها و عقرب ها نیز امکان پذیر است. اولی را می توان با انداختن یک مهارت بر روی جسد احضار کرد و دومی را با شکست دادن دشمن با مهارت دیگری به نام Unearth احضار کرد. Contagion و Essence Drain بازگشته اند و می توانند با مکانیک های جدید تعامل داشته باشند. به عنوان مثال، انتخاب اولی و شکست دادن دشمن با Unearth، عقربی را احضار می کند که در هنگام ضربه، Contagion را پخش می کند.

مراحل زیر را بررسی کنید. مسیر تبعید 2 برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه می شود. از بازی co-op روی کنسول ها با قابلیت cross-play و cross-progression در تمامی پلتفرم ها پشتیبانی می کند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید