Path of Exile 2 برای PS5 می آید.پشتیبانی از co-op، cross-play و cross-progression را پشتیبانی می کند


RPG اکشن رایگان Grinding Gear Games مسیر تبعید 2 همانطور که در آخرین State of Play اعلام شد، Wraeclas برای PS5 می آید. تریلر جدیدی منتشر شده است که کلاس‌ها و مبارزات مختلف را برجسته می‌کند و وضعیت عجیب و غریبی که Wraeclast در آن قرار دارد را به نمایش می‌گذارد.

نسخه PS5 از co-op couch، cross-platform play و cross-progression پشتیبانی می کند. بلاگ پلی استیشن همچنین تایید کرد که دو بازیکن می توانند با یک حساب بازی کنند یا با دو حساب متفاوت وارد یک کنسول شوند. به عنوان یک دنباله مستقل برای بازی فعلی، 12 کلاس و 36 برتری (شبیه به کلاس های فرعی) وجود دارد.

از سیستم skill gem نسخه اصلی استفاده می کند، با 240 جواهر مهارت و 200 جواهر پشتیبانی برای اصلاح آنها، و نیازی به پیوند 6 در ارزهای مختلف را از بین می برد. درخت مهارت غیرفعال نیز 100 مهارت را ارائه می دهد، اما بازیکنان اکنون می توانند در دو مجموعه مهارت تخصص داشته باشند و در طول مبارزه بین آنها جابجا شوند.

مسیر تبعید 2 یک بتای بسته که شامل کل بازی می شود قرار بود در تاریخ 7 ژوئن برای PC منتشر شود، اما به تعویق افتاد. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید