Path of Exile 2 حرکت WASD، جزئیات گیم پلی جدید را برای مزدوران اضافه می کند


جریان عمومی امروز است مسیر تبعید گرچه بازی Grinding Gear Games بر محور Affliction League متمرکز شده است، اما گیم پلی گسترده ای را نیز ارائه کرده است. مسیر تبعید 2. مزدور را معرفی کرد، یک Ascendant که برای از بین بردن دشمنان به کمان های پولادی تکیه می کند و تایید کرد که جنبش WASD پشتیبانی می شود. این یک معامله بزرگ است، به خصوص از آنجایی که بازی پایه فقط کلیک و حرکت می کند (اگرچه دنباله آن هنوز این گزینه را دارد).

وقتی صحبت از مزدوران می شود، سبک بازی آنها شبیه به تیراندازی از بالا به پایین است. آن‌ها مهارت‌های مهمات و انواع تیراندازی متفاوتی دارند، بنابراین استفاده از کمان‌های ضربدری و گلوله‌های زره‌زن در نفوذ به گروه‌های دشمنان مؤثر خواهد بود. گلوله های آتش زا برای آسیب های تک هدف خوب هستند و مانند تفنگ های ساچمه ای، با اصابت گلوله های بیشتر، آسیب بیشتر می شود.

مهمات Permafrost به شما این امکان را می دهد که دشمنان را در محدوده خود خنک و منجمد کنید و مهمات Armor Piercing به شما امکان می دهد آنها را از بین ببرید. همچنین تجهیزات جانبی مانند نارنجک انداز برای شلیک نارنجک های شوکر و نارنجک های نفتی وجود دارد. علاوه بر شلیک های انفجاری، شلیک های سریع (که می توان آنها را در حین حرکت شلیک کرد) و کمان های ضربدری شات قدرتی نیز وجود دارد. مزدوران می‌توانند همزمان دو نفر را حمل کنند و بین آن‌ها جابه‌جا شوند تا مهارت‌های مهمات خود را هم افزایی کنند.

مسیر تبعید 2 دارای یک نسخه بتا بسته که شامل کل بازی برای ژوئن 2024 بر روی رایانه شخصی است. لطفا برای جزئیات بیشتر کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید