Paradox Interactive و Harebrained Scheme پس از شکست Lamplighters League راه خود را از هم جدا کردند


Paradox Interactive این خرید را در سال 2018 اعلام کرد. shadowrun و فن آوری نبرد آنها قراردادی به ارزش 7.5 میلیون دلار با استودیوی Harebrained Schemes دارند، اما به نظر می رسد که همکاری آنها مدت کوتاهی پس از اولین اکران مشترکشان از زمان خرید به پایان رسیده است.

Paradox Interactive و Harebrained Schemes در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کردند که این دو شرکت در تاریخ 1 ژانویه 2024 “از هم جدا می شوند”. دومی استقلال خود را پس از آن حفظ می کند، اما لیگ چراغ گردان سایر بازی‌هایی که قبلا توسط Harebrained Schemes ساخته شده‌اند، همچنان تحت مالکیت Paradox خواهند بود.

پارادوکس در بیانیه ای مطبوعاتی گفت که جدایی شرکت ها “نتیجه یک توافق متقابل بر اساس اولویت های استراتژیک و خلاقانه هر طرف است.”

شارلوتا نیلسون، مدیر عامل Paradox Interactive، می‌گوید: «پارادوکس استراتژی خود را مجدداً بر روی بخش اصلی بازی‌های استراتژی و مدیریت با کیفیت بی‌نهایت متمرکز کرده است. “ما و رهبری HBS در حال بحث در مورد آنچه پس از انتشار خواهد بود. لیگ لامپ فایرها، با این حال، پروژه ها یا دنباله های جدید در همان ژانر با برنامه های نمونه کار ما مطابقت نداشتند. بنابراین، ما معتقدیم که زندگی جداگانه بهترین گزینه است. ما خوشحالیم که این استودیو با استعداد این فرصت را دارد که ادامه دهد و نمی‌توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم در آینده چه چیزی خلق می‌کنند. ”

در همین حال، Harebrained Schemes تایید کرده است که به حمایت از آن ادامه خواهد داد. لیگ چراغ گردان این شرکت قصد دارد فعلاً فعال بماند و سال آینده به دنبال فرصت‌های مالی و مشارکت جدید باشد.

“پشتیبانی از طرح های هارابرین” لیگ چراغ گردان برایان پل، مدیر عملیات استودیو در Harebrained Schemes گفت: ما تا پایان سال فعال خواهیم ماند و در عین حال به دنبال تأمین مالی و مشارکت برای آینده مستقل در سال 2024 هستیم. “ماموریت استودیو ما یکسان است: ایجاد بازی هایی که ذهن شما را به چالش می کشد و قلب شما را به حرکت در می آورد.”

اوایل این ماه، اندکی پس از انتشار، لیگ چراغ گردانParadox Interactive گفت اعداد تجاری اولیه عنوان استراتژی با وجود “اعداد مثبت محتاطانه بازیکنان در خدمات اشتراک” “ناامیدی بزرگ” بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید