Paper Mario: The Thousand-Year Door با سرعت 30 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد


با وجود اینکه Nintendo Switch در مراحل پایانی چرخه عمر خود قرار دارد، هنوز تعدادی بازی بزرگ در دست توسعه هستند. یکی از موارد خاص که اخیراً اعلام شد و افراد زیادی را در مورد آن بسیار هیجان زده کرده است، بازسازی یک بازی کلاسیک محبوب GameCube است. Paper Mario: The Thousand Year Door. با توجه به آنچه که در تریلر اخیر رونمایی مستقیم دیدیم، تا اینجای کار همه چیز امیدوارکننده به نظر می رسد، اما بازی دارای اخطارهای فنی است که ممکن است بسیاری از آنها ناامید شوند.

طبق تحلیل فنی تریلر انجام شده توسط Nintendo World Report. درب هزار ساله ماریو کاغذی برخلاف GameCube اصلی که با سرعت 60 فریم در ثانیه اجرا می شد، به نظر می رسد که نسخه بازسازی شده با سرعت 30 فریم در ثانیه اجرا می شود. بخش‌های خاصی از بازی با سرعت 60 فریم در ثانیه اجرا می‌شوند، اما بدیهی است که سرعت آن دو برابر است و بقیه فیلم‌ها با سرعت 30 فریم در ثانیه رندر می‌شوند.

البته هنوز فاصله زیادی با بازی داریم، بنابراین می توان انتظار داشت که پارامترهای فنی به طور کامل مشخص نشده باشند، اما بر اساس آنچه تاکنون نشان داده شده، نسخه اصلی با عملکرد بهبود یافته به نظر می رسد که اینطور نیست. کافی. نگران.

درب هزار ساله ماریو کاغذی قرار است در سال 2024 برای نینتندو سوییچ منتشر شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *