تریلر معرفی Paper Mario: The Thousand-Year Door Remake The Thousand-Year Door توانایی های ماریو را اغراق می کند


بازسازی نینتندو درب هزار ساله ماریو کاغذی این هفته روی نینتندو سوییچ عرضه می‌شود و Nintendo GameCube کلاسیک 2004 را به دوران مدرن بازمی‌گرداند. تریلر معرفی را در زیر مشاهده کنید. ما می بینیم که راوی به طور فزاینده ای از توانایی های ماریو گیج می شود.

در این داستان که در Rogueport اتفاق می‌افتد، ماریو تلاش می‌کند تا شاهزاده هلو را پس از اینکه نقشه‌ای را پیدا می‌کند که به گنج پنهانی منتهی می‌شود، نجات دهد. این تلاش شامل یافتن هفت ستاره کریستالی است و بازیکن با انواع همراهان از جمله Goomba، Koops و Vivian به او در سفر کمک می کند. مبارزات نوبتی است و برای حمله و دفاع نیاز به فشار دادن دکمه های زمان بندی شده دارد.

بازیکنان می‌توانند نشان‌ها را برای افزایش توانایی‌های خود، یادگیری مهارت‌های جدید، حملات قدرتمند به لطف ستاره‌های کریستالی مجهز کنند و حتی مخاطب را به اندازه‌ای تحت تأثیر قرار دهند که آیتم‌ها را دریافت کنند. درب هزار ساله ماریو کاغذی در 23 می برای نینتندو سوییچ عرضه می شود. در اینجا درباره ویژگی‌های جدید مانند تعویض فوری اعضای حزب، NPC‌های راهنمایی برای بازی‌های جانبی و موارد دیگر بیشتر بیاموزید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید