Paper Mario: Thousand Year Door تعویض فوری مهمانی، سیستم راهنمایی، NPC های جدید و موارد دیگر را اضافه می کند.


درب هزار ساله ماریو کاغذی بازسازی آتی همچنان برای انتشار در ماه آینده سر و صدای زیادی ایجاد می کند، که با توجه به میراث گسترده GameCube اصلی تعجب آور نیست. از منظر محتوا و گیم پلی، به نظر می رسد که بازسازی بسیار ساده خواهد بود، اما نینتندو ویژگی های جدیدی را برای مدرن کردن این تجربه اضافه کرده است.

برخی از این موارد در پیش نمایشی که اخیراً منتشر شد، فاش شد. یکی از چیزهایی که طرفداران بازی اصلی از آن استقبال می کنند، حلقه شریک است. به گفته IGN، اکنون می‌توانید در طول نبرد با فشردن یک دکمه، بدون نیاز به رفتن به منو، فوراً اعضای حزب را عوض کنید. در همین حال، نسخه بازسازی شده دارای نشان جدیدی به نام آهنگ های نوستالژیک است که در صورت تجهیز به موسیقی متن بازی اصلی به جای آهنگ ریمیکس بازسازی تغییر می کند.

بازیکنان همچنین NPC های جدیدی را در شهر Rogueport پیدا خواهند کرد که به طرق مختلف به آنها کمک خواهند کرد. به عنوان مثال، یک Toad Battle Master جدید وجود دارد که به شما نکاتی در مورد مبارزه و همچنین استفاده از یک میدان نبرد می دهد که در آن می توانید تمام حملات خود را بدون خطر آسیب از جانب دشمنان تمرین کنید.

و همچنین ایان فوماس در مرکز مشکل در Rogueport وجود دارد که به عنوان راهنمای جستجوی جانبی عمل می کند. به عبارت دیگر، شکست‌های بدنام نسخه اصلی نباید در بازسازی آن‌قدرها تهدیدآمیز باشد. طبق گفته‌های نینتندو لایف، برای دریافت راهنمایی‌ها باید به ایان فوموس پول پرداخت کنید، اما هر نکته‌ای که دریافت می‌کنید در ژورنال شما نیز ثبت می‌شود.

علاوه بر این، می‌توانید در هر زمان با فشردن یک دکمه، نکاتی را از دستیار باستان‌شناس گومبا، گومبا، دریافت کنید. در همین حال، بازسازی همچنین دارای آهنگ های موسیقی جدید و هنر مفهومی در گالری صدا و گالری هنری خواهد بود.

نینتندو همچنین اخیراً تریلر جدیدی از نسخه بازسازی شده منتشر کرده است که جزئیات مبارزات، نشان ها، داستان و موارد دیگر را نشان می دهد. اینجا را بررسی کن.

درب هزار ساله ماریو کاغذی بر اساس گزارش‌های اخیر، بررسی‌ها از ۲۱ می، چند روز قبل از انتشار آغاز می‌شوند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید