بازی Paper Mario: The Thousand Years’ Door در سال 2024 برای نینتندو سوییچ منتشر شد.


نینتندو قطعا بهترین ها را با جدیدترین Direct حفظ کرد و با چیزی که به نظر می رسد یک ریمستر است، پیش رفت. درب هزار ساله ماریو کاغذی. این نسخه توسط Intelligent Systems توسعه یافته و برای Nintendo GameCube در سال 2004 منتشر شده است، نسخه بازسازی شده آن در سال 2024 برای Nintendo Switch می آید. اولین تریلر را در زیر تماشا کنید.

برخلاف دوران مدرن ماریو کاغذی عنوان مانند پادشاه اوریگامی، درب هزار ساله ماریو کاغذی این سیستم از یک سیستم مبارزه مبتنی بر نوبت استفاده می کند که بر روی زمان بندی هنگام فشار دادن دکمه ها تمرکز می کند. از Flower Points برای انجام حملات قدرتمند و از Star Power برای انجام حرکات ویژه استفاده کنید. همچنین تماشاگرانی در حال تماشای اکشن هستند، آیتم‌هایی را به سمت ماریو پرتاب می‌کنند و بسته به عملکرد او قدرت ستاره را بازیابی می‌کنند.

در غیر این صورت، عنوان با شخصیت‌های رنگارنگ و زیبایی‌شناسی کاغذ مانند، حس شوخ طبعی و اکتشاف سریال را حفظ می‌کند. منتظر اطلاعات بیشتر در مورد ریمستر در ماه های آینده باشید. بازسازی سوپر ماریو RPG در نوامبر می آید، پرنسس هلو: زمان نمایش! اکنون که اولین تریلر گیم پلی خود را دریافت کرده ایم، ماریو هواداران خوب غذا می خورند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *