به‌روزرسانی Palworld اکنون برای رایانه‌های شخصی Xbox و Microsoft Store در دسترس است و مشکلات صدا را برطرف می‌کند


در همین حال دنیای دوست به دنبال موفقیت‌های جدید است و بیش از 6 میلیون نسخه در چهار روز اول عرضه کرده است، اما بازیکنان Xbox و PC در فروشگاه مایکروسافت تجربه ضعیفی دارند. این در نهایت به این دلیل است که نسخه متفاوت از Steam است و در فرآیند احراز هویت قرار دارد. با این وجود، به‌روزرسانی‌هایی منتشر شده و برخی از مشکلات را در این پلتفرم‌ها برطرف می‌کند.

با توجه به توییت Pocketpair، مشکلات صدا و “بیشمار” باگ های دیگر برطرف شده اند. با این حال، نسخه رایانه شخصی هنوز دارای اشکالات شناخته شده ای مانند عدم شناسایی صفحه کنترل، نمایش صحیح راهنمای کلید و گم شدن دکمه خروج است. نسخه‌های ایکس‌باکس و مایکروسافت استور رایانه‌های شخصی نیز هنگام راه‌اندازی یک صفحه سیاه نشان می‌دهند، اما برخی از بازیکنان از خرابی‌های اضافی گزارش می‌دهند.

به روز رسانی های بیشتری ممکن است در آینده انجام شود، بنابراین لطفا برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید. دنیای دوست در دسترس اولیه است – بررسی ما را بررسی کنید – و حداقل یک سال باقی خواهد ماند. علاوه بر رفع اشکال، توسعه دهنده Pocketpair در حال کار بر روی اضافه کردن مواردی مانند PvP و Raid Boss است.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید