به روز رسانی Palworld، آلفا و Lucky Pal's HP را دوست دارد و کاهش آسیب باس را کاهش می دهد


آپدیت جدیدی برای Pocket Pair منتشر شده است دنیای دوستاکنون بر روی رایانه شخصی در دسترس است و به زودی برای Xbox Series X/S و Xbox One عرضه می شود. چندین تنظیم تعادل ارائه شده است، از جمله افزایش HP در همه Alphas و Lucky Pals به 1.2. تخم‌های پرورشی همچنین شانس کمی برای تولید دوست‌های آلفا دارند که به شما دلیل بیشتری برای دنبال کردن آنها می‌دهد.

همچنین روی باس ها تأثیر می گذارد، اما “تنظیم” شده است تا سختی آن خیلی زیاد نباشد. کاهش آسیب Boss نیز به 18٪ کاهش یافته است، بنابراین نباید آنقدر دردناک باشد. جالب اینجاست که اگر اقلام و متحدان را در هنگام مرگ فعال کنید، هر کسی می‌تواند آنها را به مدت 24 ساعت تحویل بگیرد.

همچنین 48 ساعت پس از انداختن ناپدید می شود و بازیابی آن اهمیت بیشتری پیدا می کند. تغییرات دیگر شامل رفع اشکال در اطلاع رسانی به همه در سرور در صورت خاتمه (یا شکست) RAID است. یادداشت کامل را در زیر ببینید.

دنیای دوست در ماه‌های آینده به‌روزرسانی‌های مهم دیگری دریافت خواهد کرد، که با یک به‌روزرسانی تابستانی شروع می‌شود که چهار همراه جدید، یک جزیره جدید، سلاح‌های جدید و موارد دیگر اضافه می‌کند. Arena که PvP را معرفی می کند نیز اواخر امسال عرضه خواهد شد.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید