پال ورلد در زمان راه اندازی بیش از 300000 بازیکن همزمان استیم دارد


این یک راز نیست دنیای دوست بسیار مورد انتظار – از همان اولین تریلر، بسیاری به این به اصطلاح “” علاقه مند بودند.پوکمون با تفنگ همانطور که مشخص است، ماجراجویی بقای Pocketpair هیچ کلاهبرداری نیست و به طور کامل در دسترسی اولیه در رایانه شخصی و Xbox Series X/S قابل پخش است. Steam به تنهایی دارای 298012 بازیکن همزمان در هر SteamDB تنها در چند ساعت (و تعداد آنها) است.

نسخه دسترسی اولیه بیش از 100 دوست برای جمع آوری، بیش از 350 آیتم و 70 ساختمان را ارائه می دهد. نه تنها می توانید همراهان خود را برای صنایع دستی، مزرعه، پختن غذا و بو کردن فلز جذب کنید، بلکه می توانید یک مجمع الجزایر بزرگ را نیز کشف کنید. یک آلفا پال وجود دارد که می توان آن را در سیاه چال پیدا کرد. جناح های متضاد آشتی با بازرگانان یک برج مرموز با مربیان قدرتمند. و حتی دلالان قاچاق.

با تجهیزات مناسب می توانید از متحدان خود به عنوان وسیله نقلیه و حتی به عنوان سلاح استفاده کنید. اگر از همراهان خود خسته شدید، امکان ذبح آنها را نیز دارید. برای اطلاعات بیشتر، دنیای دوست، بررسی ما از نسخه دسترسی اولیه را در اینجا بررسی کنید. در ضمن، منتظر به روز رسانی های بعدی از جمله cross-play و PvP باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید