Palworld با بیش از 1.2 میلیون بازیکن همزمان در Steam از Cyberpunk 2077 پیشی گرفت.


دوست جهان این یک موفقیت شگفت انگیز بوده است. پس از راه‌اندازی به دسترسی زودهنگام در هفته گذشته، مراحل فروش عمده‌ای را با سرعت شگفت‌انگیزی پشت سر گذاشت و در آخرین شمارش تنها در سه روز 4 میلیون نسخه فروخت. جای تعجب نیست که این در اعداد درگیری بازیکن نیز منعکس شده است.

دیروز گزارش دادیم که بازی بقای جهان باز به 1 میلیون کاربر همزمان در استیم رسیده است و از آن زمان تاکنون این تعداد تنها افزایش یافته است. طبق گفته SteamDB، اوج تعداد کاربران همزمان آن در حال حاضر بیش از 1.2 میلیون نفر (به طور دقیق 1،291،967) است، اما تا لحظه نگارش این مقاله، این بازی توسط 906،189 نفر به طور همزمان در Steam انجام می شود.

راستی، دنیای دوست اکنون به رتبه 5 در اوج کاربران همزمان Steam رسیده است و از: سایبرپانک 2077 (در اوج خود تعداد کاربران همزمان 1054388 نفر بود).قبلاً داشتم از چیزی شبیه به این سبقت می گرفتم حلقه الدن، میراث هاگوارتز، دنیای جدید، دروازه بالدور 3، افسانه های آپکس، والهایم، ندای وظیفه، بیشتر.

این نیز به این معنی است دنیای دوست در حال حاضر اوج کاربران همزمان در بازی های پولی روی پلتفرم است PUBG: Battlegrounds، قبل از پخش رایگان، به اوج 3,257,248 کاربر همزمان رسید و همچنان شماره یک در نمودارهای تمام دوران است.

بازی‌های دیگر همچنان رتبه بالایی دارند دنیای دوست روی نمودار ضد ضربه 2 (1,818,773 کاربر همزمان)، کشتی گم شده (1,325,305 کاربر همزمان)، و dota 2 (1,295,114 کاربر همزمان). باید دید که بازی بقای هیولا شکار Pocketpair از چه تعداد از آنها پیشی خواهد گرفت، اما ما مطمئناً مراقب آن خواهیم بود.

دنیای دوست دسترسی زودهنگام در حال حاضر در رایانه شخصی و Xbox Series X/S در دسترس است. می‌توانید نقد و بررسی ما درباره نسخه دسترسی زودهنگام بازی را در اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید