Palworld 15 میلیون نسخه در Steam فروخت و به 10 میلیون بازیکن در Xbox رسید.


دنیای دوستپایگاه بازیکنان همچنان در حال رشد است. طبق گزارش IGN، این استودیو اعلام کرد که اکنون 15 میلیون نسخه در Steam فروخته است. از طرف دیگر نسخه ایکس باکس ۱۰ میلیون بازیکن دارد.

برای زمینه، آخرین باری که استودیو چنین نقطه عطفی را اعلام کرد، حدود 12 میلیون نسخه در Steam و 7 میلیون بازیکن در Xbox فروخته بود. از زمان عرضه انفجاری خود، این بازی محبوبیت خود را افزایش داده است و به نقاط عطف فروش اولیه و توضیحات Xbox نیز رسیده است. دنیای دوستانتشار در Game Pass بزرگترین نسخه شخص ثالث در سرویس اشتراک تا به امروز است.

دنیای دوست یک بازی کاردستی بقا است که در آن جهان با بیش از 100 نوع موجود به نام Pals پر شده است و بازیکن می تواند آنها را برای کار جمع آوری کند، در کنار بازیکن بجنگد و در پایگاه اصلی بازیکن بسازد و کاردستی کند. شما می توانید به مدیریت آنها کمک کنید.

با توجه به گیم پلی مهم، دنیای دوست دارای مقدار مناسبی از محتوا، از جمله چالش های دشوارتر مانند Alpha Pals برای گرفتن و شکست دادن. بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید. دنیای دوست.

دنیای دوست در حال حاضر به عنوان یک عنوان دسترسی اولیه بر روی رایانه شخصی و به عنوان عنوان پیش نمایش بازی در ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X/S موجود است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید