نقشه راه Palworld شامل PvP، Raid Boss، Crossplay و غیره است


حتی در فرم دسترسی اولیه، دنیای دوست با فروش بیش از 7 میلیون نسخه و تبدیل شدن به دومین بازی پربازیگر تا کنون در Steam، مخاطبان زیادی را جذب کرده است. بدیهی است که مخاطبانی که این بازی را جذب کرده اند، نظرات بسیار خوبی در مورد آن دارند. با این حال، برای یک بازی دسترسی زودهنگام، هنوز چیزهای زیادی در راه است، و توسعه دهنده Pocketpair در نقشه راهی که اخیراً در توییتر به اشتراک گذاشته شده است، نگاهی اجمالی به معنای آن دارد.

اول از همه، توسعه دهنده می گوید: دوست جهان اگرچه فروش “بسیار فراتر از انتظارات تیم بود”، اما “در حال حاضر به دلیل ازدحام بیش از حد ترافیک، تعدادی از مشکلات را تجربه می کنند” که قبل از افزودن ویژگی ها یا محتوای جدید به بازی به عنوان یک اولویت مورد بررسی قرار می گیرد. معنی آن همین است. اصلاحات مهم آینده شامل رفع اشکال، بهبود پیکربندی، هوش مصنوعی اولیه Pal و بهبود مسیر و موارد دیگر است.

علاوه بر این، با رفتن به حوزه محتوای جدید و ویژگی‌های گیم‌پلی که Pocket Pair در هفته‌ها و ماه‌های آینده برنامه‌ریزی کرده است، توسعه‌دهنده PvP (و PvP برای دوستان با استفاده از Pal Arena)، محتوای آخر بازی را اضافه کرده است، سپس دوباره آن را گفتم. شکل‌های Raid Boss و مکانیک ساختمان بهبود یافته است. همچنین می‌توانید انتظار پشتیبانی از بازی متقاطع، جابجایی و مهاجرت سرور، و بهبود ویژگی‌های «مختلف» را برای نسخه‌های Xbox Series X/S و Xbox One بازی داشته باشید.

و البته علاوه بر آن دنیای دوست جزایر جدید، همراهان، باس ها و فناوری نیز اضافه خواهند شد.

در بررسی ما: دوست جهان من به نسخه دسترسی اولیه امتیاز 7/10 دادم.دنیای دوست بخش های مساوی جذاب و تاریک، جهان وسیع است و هیچ محدودیتی برای اکتشاف وجود ندارد. مبارزه نیاز به تنظیم دقیق دارد و Survival Craft ممکن است برای همه مناسب نباشد، اما انتشار دسترسی زودهنگام یک نقطه شروع محکم است. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

دنیای دوست در دسترسی زودهنگام در Xbox Series X/S، Xbox One و PC موجود است. ممکن است نسخه PS5 نیز ظاهر شود.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید