به نظر می رسد انتشار Palworld PS5 اعلام شده است – شایعه


دنیای دوست در اوایل سال جاری برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس به زودی دسترسی پیدا کرد و در کمال تعجب، با بیش از 25 میلیون بازیکن در کمتر از یک ماه و توسعه‌دهنده Pocketpair، ده‌ها میلیون بازیکن سود به دست آورد ین شایعات در مورد پورت PS5 آینده برای اولین بار بلافاصله پس از انتشار بازی منتشر شد و اکنون به نظر می رسد که این حرکت در پشت صحنه شتاب بیشتری می گیرد.

دوست جهان حداقل این چیزی است که باکی، مدیر جامعه جهانی Pocketpair، در توییتر به نظر می رسد. توییت اخیر باکی با جهان شروع می شود. دنیای دوست اطراف آن را یک قلب سیاه و سبز احاطه کرده است که احتمالاً با رنگ‌هایی که معمولاً با Xbox و Steam مرتبط هستند، یعنی پلتفرم‌هایی که بازی در آن‌ها در دسترس است، مطابقت دارد.

این توییت اضافه کرد: «ما می‌خواهیم قلب‌های بیشتری اضافه کنیم» و یک قلب آبی به مجموعه قلب‌های اطراف نام بازی اضافه کرد. همچنین این رنگ رایج ترین رنگ برای پلی استیشن است. این توییت می‌گوید: «فکر می‌کنم خوب به نظر می‌رسد» و با یک ایموجی قدیمی و خوب چشم‌های گوگولی به پایان می‌رسد. به وضوح به چیزی نه چندان رمزآلود اشاره می کند.

اگر نسخه PS5 واقعا منتشر شود دنیای دوستجالب است که ببینیم چقدر طول می کشد تا اعلام رسمی شود. جالب اینجاست که این بازی قرار است در تاریخ 27 ژوئن یک آپدیت اصلی رایگان دریافت کند، بنابراین این احتمال نیز وجود دارد که Pocketpair تصمیم بگیرد آن را همزمان با نسخه PS5 منتشر کند. در هر صورت منتظر بروزرسانی های بعدی باشید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید