پچ Palworld مشکلی را برطرف کرد که در آن حملات پال نیمی از آسیب را به همراه داشت


پچ جدید برای Pocketpair دنیای دوست موجود در Steam، مشکلی را که در آن حملات Pals نیمی از آسیب مورد نظر را وارد می‌کرد، برطرف کرد. شما می توانید بدون اینکه احساس کنید حملات شما بی فایده است، با رئیس جدید حمله، بلا نوآر، مقابله کنید.

سایر رفع‌ها عبارتند از رفع ضربه برای حملات Nightmare Ray و Nightmare Bloom، به خصوص قسمت دوم. لرزش همراهانی که در تخت خواب می‌خوابند نیز کاهش می‌یابد و بازیکنان اکنون می‌توانند با فشار دادن ESC صفحه ویرایش کاراکتر روی کمد را ببندند. سایر اشکالات کوچک نیز برطرف شد.

یادداشت‌های پچ کامل را در زیر بررسی کنید. Pocketpair همچنین در حال کار بر روی رفع مشکلی در Xbox است که در آن ذخیره‌های چند نفره از نسخه‌های قدیمی‌تر به درستی بارگیری نمی‌شوند، و احتمالاً در هنگام انتشار کنسول‌ها در این وصله گنجانده می‌شود. لطفا برای جزئیات بیشتر کمی صبر کنید.

دنیای دوست در رایانه شخصی، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X/S موجود است. یک تیزر جدید برای آن آپدیت Arena منتشر شده است، اما ابتدا، به‌روزرسانی جدیدی در تابستان امسال ارائه می‌شود که جزایر جدید، گونه‌های همراه، ساختمان‌ها و موارد دیگر را اضافه می‌کند.

پچ نسخه 0.2.2.0

اصلاحات عمده

  • رفع مشکلی که در آن تمام حملات Pal فقط نیمی از آسیب مورد نظر را وارد می کردند.

اصلاحات دیگر

  • تشخیص ضربه را در نیمه دوم حملات “Nightmare Ray” و “Nightmare Bloom” تصحیح کرد.
  • لرزش پال خوابیدن روی تخت پال را کاهش داد.
  • صفحه ویرایش کاراکتر برای کمد عتیقه اکنون می تواند با استفاده از کلید ESC بسته شود.
  • رفع اشکالات جزئی دیگر.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید