Palworld بزرگترین عرضه کننده Game Pass شخص ثالث تا به امروز است


جفت جیبی دنیای دوست هفته ها است که بر سرفصل های فروش و بازیکنان همزمان در Steam تسلط داشته است. با این حال، علی‌رغم تفاوت‌هایی که در نسخه‌های ایکس‌باکس وجود داشت، این عنوان ساخت بقا در عرض 10 روز پس از عرضه به بزرگترین عرضه‌کننده Game Pass شخص ثالث در تمام دوران‌ها تبدیل شد.

همچنین این عنوان پربازیگرترین عنوان راه اندازی روز اول شخص ثالث در Xbox Cloud Gaming است. بیش از 7 میلیون بازیکن بر روی کنسول ها و رایانه های شخصی ویندوز وجود دارد. Xbox به تنهایی حدود 3 میلیون بازیکن فعال روزانه در اوج خود دارد.

تاکورو میزوب، مدیرعامل Pocketpair به ایکس باکس وایر گفت: دنیای دوست. این تازه شروع کار برای ماست. دنیای دوستو بازخوردی که در طول پیش‌نمایش بازی جمع‌آوری می‌کنیم، ما را قادر می‌سازد تا به بهبود تجربه Paltamer در همه پلتفرم‌ها ادامه دهیم. ”

همچنین برخی از مشکلات مانند عدم وجود سرور اختصاصی کنسول وجود دارد، اما ایکس باکس تایید کرده است که پشتیبانی می کند. او همچنین به «منابع مهندسی» برای بهینه‌سازی GPU و حافظه کمک کرد دنیای دوست به روز رسانی در دسترس بازیکنان است. این خبر خوبی برای بازیکنان کنسول است، زیرا فرآیند احراز هویت به عنوان دلیلی برای تاخیر بین به روز رسانی ذکر شده است.

دنیای دوست اکنون در دسترسی اولیه برای Xbox One، Xbox Series X/S و PC. بررسی ما را در اینجا و برنامه‌های Pocketpair برای محتوای آینده از جمله PvP، Raid Boss و موارد دیگر را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید