Aniplex، Pocket Pair، و Sony Music Entertainment ژاپن، Palworld Entertainment را تأسیس کردند


دنیای دوست شرکت توسعه Pocket Pair یک سرمایه گذاری مشترک جدید با Sony Music Entertainment Inc. و Aniplex Inc. شرکت جدید پال ورلد اینترتینمنت، با مسئولیت محدود بر روی “توسعه طیفی از مالکیت معنوی” تمرکز خواهد کرد و “فعالیت های مجوز جهانی و تجارت تجاری” خود را برای فیلم های پرفروش گسترش می دهد. برای وب سایت رسمی اینجا را کلیک کنید.

کسانی که در Bilibili World 2024 در شانگهای، چین در تاریخ 12 ژوئیه شرکت می کنند، می توانند به طور انحصاری شاهد اولین مورد از این طرح ها باشند. دنیای دوست همچنین قصد داریم اجناس را بفروشیم. ما در حال برنامه ریزی برای پذیرش رزرو در Aniplex و سایر سایت ها هستیم، اما جزئیات در تاریخ بعدی اعلام خواهد شد، بنابراین لطفا منتظر آن باشید.

دنیای دوست برای Xbox One، Xbox Series X/S و PC در دسترس است. در حال حاضر در دسترسی اولیه، این بازی 15 میلیون نسخه در استیم فروخته است و در ماه اول به 10 میلیون بازیکن ایکس باکس رسیده است. با بودجه 6.7 میلیارد دلاری توسعه داده شد و تاکورو میزوبه، مدیر عامل شرکت، تأیید کرد که سود آن “ده ها میلیارد ین” خواهد بود.

به نظر می‌رسد که Pocket Pair در حال انتشار نسخه پلی‌استیشن است، اما هنوز اعلام رسمی منتشر نشده است. در همین حال، آخرین به‌روزرسانی ما، Sakurajima را بررسی کنید، که مناطق، همراهان، سلاح‌ها و موارد دیگر را اضافه می‌کند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید