در نسخه دسترسی اولیه Palworld هیچ PvP یا cross-play وجود ندارد


پس از اعلام تاریخ انتشار، دنیای دوستدر دسترسی اولیه در دسترس است، اما توسعه دهنده Pocketpair یک پرسش متداول منتشر کرده است. این شرکت تأیید کرد که بازیکن در مقابل بازیکن (PvP) در ابتدا در دسترس نخواهد بود، اما می‌گوید در حال حاضر در حال آزمایش چیزی مشابه در داخل است و در حال آزمایش رویکردهای مختلف است.

“ما می خواهیم نوع مناسب PvP را پیدا کنیم که مناسب ما باشد. دنیای دوستوقتی آماده شد، خبر را با همه به اشتراک خواهم گذاشت. این عنوان ساخت بقا برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری X/S (با Game Pass) در دسترس است، اما پشتیبانی بین پلت‌فرم‌های Xbox و Steam پشتیبانی نمی‌شود. با این حال، توسعه دهندگان “کار می کنند تا این کار را در اسرع وقت ممکن کنند!”

هیچ زبان اضافی برای راه اندازی Early Access برنامه ریزی نشده است، اما Pocketpair علاقه مند است که زبان های بیشتری را به مرور زمان اضافه کند.همانطور که مشخص است، هیچ برنامه ای برای آن وجود ندارد دنیای دوست قرار است برای PS5 بیاید، اما توسعه آن در نظر گرفته خواهد شد.

دنیای دوست دسترسی زودهنگام از 19 ژانویه آغاز می‌شود و شامل بیش از 100 دوست، بیش از 70 نوع ساختمان و بیش از 350 مورد است. حداقل یک سال در دسترسی اولیه باقی خواهد ماند و به دریافت محتوای جدید ادامه خواهد داد. Pocketpair نقشه راه برنامه سال 1 فعلی خود را پس از راه اندازی فاش می کند، پس با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید