توسعه دهندگان Palworld در حال کار بر روی PvP، تجارت بازیکن، به‌روزرسانی‌های ساختمانی و Raid Boss هستند


جفت جیبی دنیای دوست در دسترسی اولیه در دسترس است و تقریباً 300,000 بازیکن همزمان در Steam (در حال حاضر 358,867) جذب کرده است. در یک پست جدید در Steam، توسعه‌دهنده فاش کرد که این پروژه تنها با چهار توسعه‌دهنده شروع شد و به تدریج طی سه سال توسعه رشد کرد.

«توسعه‌دهنده‌ای که همدردی کرد» دنیای دوست شرکت کنندگان به جمع شدن ادامه دادند و مقیاس بازی بسیار فراتر از تصور بود. در مورد پیشرفت‌های آینده، Pocketpair تأیید کرده است که به تدریج Pals را در حین کار برای پیاده‌سازی PvP و بازی cross-platform اضافه خواهد کرد. همچنین مشخص شد که علاوه بر PvP و عرصه، به‌روزرسانی‌های عمده‌ای در سیستم ساختمان، تجارت با دیگر بازیکنان و حتی باس‌های حمله وجود خواهد داشت که اعضای انجمن باید با هم همکاری کنند تا آنها را شکست دهند.

دنیای دوست قابل پخش بر روی رایانه شخصی و Xbox Series X/S. همچنین در Game Pass موجود است. بررسی ما را در اینجا بررسی کنید. در آنجا، آنها همراهی، ارائه، طراحی جهان و مکانیک های سرگرم کننده را ستودند و در عین حال برخی از جنبه های مبارزه، ساخت و ساز و اتوماسیون کار را مورد انتقاد قرار دادند. منتظر جزئیات و به روز رسانی های بیشتر در مورد وضعیت دسترسی زودهنگام در ماه های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید