توسعه‌دهندگان Palworld قصد دارند در به‌روزرسانی‌های آتی «دوستان جدید بیشتری» اضافه کنند


جفت جیبی دنیای دوست این اولین بار در نمایشگاه ID@Xbox اخیر، جایی که اولین تریلر برای آپدیت تابستانی آینده منتشر شد، منتشر شد. چهار همراه جدید، دو اسلحه جدید و یک جزیره جدید برای عبور بازیکنان نشان داده شده است. در حالی که ممکن است تعداد دوستان جدید کم به نظر برسد، توسعه‌دهنده تکرار کرد که فهرست در به‌روزرسانی‌های آینده افزایش خواهد یافت.

در Steam می‌گوید: «ما قصد داریم در به‌روزرسانی‌های آینده، همراهان جدید بیشتری اضافه کنیم. این می تواند به معنای اضافه شدن Pals جدید در آپدیت Arena آتی باشد که اواخر امسال ارائه می شود و نبردهای 3v3 Pal را بین بازیکنان ارائه می دهد.رئیس‌های حمله دیگری مانند بلا نوآر نیز ممکن است ابتدا ظاهر شوند دنیای دوست دسترسی زودهنگام به پایان رسیده است، بنابراین برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

دنیای دوست موجود بر روی Xbox Series X/S، Xbox One و PC. بررسی های اولیه ما را در اینجا بررسی کنید. از زمان عرضه‌اش در ژانویه گذشته، این بازی صنعت را تحت تأثیر قرار داده است و بیش از 15 میلیون نسخه در Steam فروخته است و به 10 میلیون بازیکن در Xbox (که میزبان بزرگ‌ترین راه‌اندازی Game Pass نیز بود) رسیده است. Pocketpair در حال مذاکره برای عرضه برای پلتفرم های دیگر است، اما هیچ چیز رسمی نیست.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید