توسعه دهنده Pal World هیچ شکایت رسمی از شرکت Pokemon دریافت نکرده است.


به عنوان یک بازی صنایع دستی بقا، دوست جهان حلقه اصلی گیم پلی است پوکمونبا این حال، این بازی نقاط مشترک زیادی با آن اثر محبوب دارد، از جمله مکانیک آموزش و مبارزه با هیولاها و نام و طرح بسیاری از هیولاها. در واقع، از این نظر، پوکمون بسیاری از مردم فیلم را به سرقت ادبی از فرنچایز متهم کرده اند.

در واقع، درست پس از آن دنیای دوست در پاسخ به این افشای غیرمنتظره، شرکت پوکمون اعلام کرد: “ما هر گونه اقدامی که حقوق مالکیت معنوی مربوط به پوکمون را نقض کند، بررسی خواهیم کرد و اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.” پوکمون“. مطابق با دنیای دوست با این حال، هنوز هیچ شکایت رسمی علیه توسعه دهنده، Pocketpair ثبت نشده است.

در مصاحبه ای با Game Files، وقتی از Pocket Pair پرسیده شد که آیا Pocket Pair نظری در این مورد دریافت کرده است، مدیر عامل Pocket Pair، Takuro Mizobe، گفت: «هیچ چیزی نگفتم. پوکمون و به آن احترام بگذار نسل من با آن بزرگ شد. ”

آیا این بدان معناست که شرکت پوکمون و نینتندو تشخیص داده‌اند که هیچ مورد واقعی نقض کپی رایت یا علامت تجاری وجود ندارد، یا هنوز در مورد مواردی که شرکت‌ها در پشت صحنه در حال کار روی آن‌ها هستند اقدامی نکرده‌اند، اما هیچ‌کس نمی‌داند که این به چه معناست؟ اولی در این مرحله محتمل تر به نظر می رسد.

جالب اینجاست که Mizobe اخیرا در مورد احتمال عرضه نسخه سوییچ نیز صحبت کرده است. دنیای دوستگفت به دلایل فنی دشوار است. با این حال به نظر می رسد احتمال عرضه نسخه PS5 این بازی بقا وجود داشته باشد.

دنیای دوست دسترسی زودهنگام در حال حاضر برای Xbox Series X/S، Xbox One و PC در دسترس است. اخیرا یک آپدیت رایگان بزرگ منتشر شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید