خالق Palworld می گوید انتقال به نینتندو سوییچ ممکن است به دلایل فنی دشوار باشد.


جفت جیبی دنیای دوست این شرکت در حال آماده شدن برای به‌روزرسانی ساکوراجیما است که جزیره‌ای جدید با بیوم‌های مختلف، همراهان جدید و عرصه‌ای برای PvP به ارمغان می‌آورد. با این حال، توسعه دهنده اخیراً به انتشار احتمالی آن در پلی استیشن نیز اشاره کرده است. پس نینتندو سوییچ چطور؟

مدیرعامل Takuro Mizobe در مصاحبه ای با Game File گفت: “ممکن است انتقال آن به سوییچ فقط به دلایل فنی دشوار باشد.” این عمدتا به دلیل مشخصات بالاتر رایانه شخصی نسبت به سخت افزار نینتندو است. غیرممکن نیست، اما با توجه به چالش ها، ممکن است اولویت اصلی توسعه دهندگان نباشد.

Mizobe همچنین گفت که Arena یک نوع آزمایش است. رویای من این است که یک حالت PvP واقعی در Palworld داشته باشم. قوس یا زنگ سبک. باید دید چقدر طول می‌کشد تا این اتفاق بیفتد، اما 32 بازیکنی که با همتایان خود مبارزه می‌کنند قطعا جاه‌طلبی است.

در حین، دوست جهان آپدیت ساکوراجیما در تاریخ 27 ژوئن برای PC، Xbox One و Xbox Series X/S منتشر خواهد شد. محدودیت‌های سطح برای بازیکنان و متحدان افزایش می‌یابد و رهبران گروه‌های جدید اضافه می‌شوند. شما همچنین می توانید رهبران قبلی را در حالت سخت برای یک چالش اضافی به چالش بکشید. همچنین یک رئیس حمله جدید و قلعه سکوی نفتی نیز وجود دارد. بازیکنان صلح‌آمیزتر می‌توانند منتظر سازه‌های جدید و مکانیک‌های ساختمانی بهبودیافته باشند. بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید