«ویژگی‌های موردانتظار» فاش شد که Palworld در Summer Game Fest شرکت خواهد کرد


پس از معرفی Pocketpair در اولین دور شرکا در Summer Game Fest، سازنده تایید کرد که: دنیای دوست در ویترین ظاهر خواهد شد. این اشاره به “خیلی از چیزهای هیجان انگیز برای فاش کردن”، از جمله برخی از “ویژگی های مدت ها در انتظار” بود.

به‌روزرسانی تابستانی آینده جزئیات و گیم‌پلی جدیدی را اضافه می‌کند و جزایر، نژادهای همراه و سلاح‌های جدید بیشتری را معرفی می‌کند. با این حال، Pocketpair ممکن است با به‌روزرسانی Arena نیز عمیق‌تر شود که در اواخر سال جاری، نبردهای 3v3 را علیه سایر بازیکنان اضافه می‌کند. در ماه مارس گذشته، این بازی برای عرضه بر روی پلتفرم هایی مانند PS4 و PS5 «در حال مذاکره» بود، بنابراین این احتمال وجود دارد که بازی برای عرضه بر روی این پلتفرم ها اعلام شود.

دنیای دوست در Xbox One، Xbox Series X/S و PC موجود است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نسخه دسترسی زودهنگام و آخرین به‌روزرسانی‌ها برای بهبود Alpha و Lucky Pals، بررسی ما را در اینجا بررسی کنید.

نمایشگاه Summer Game Fest در تاریخ 7 ژوئن برگزار می شود و تایید شده است که عنوان جدیدی از یکی از “بزرگترین و محبوب ترین فرنچایزهای” 2K Games (به عنوان مثال. سرزمین های مرزی 4 یا مدت هاست شایعه شده است مافیا 4). در ضمن منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید