پال ورلد بابت Pocket Pair که به دلیل اشکال دستگیری مربی رقیب «ناخواسته رفع شد» عذرخواهی کرد


Pocketpair پچ جدیدی را منتشر کرد دنیای دوست دیروز به برخی مسائل پرداختیم. با این حال، اشکالی که به بازیکنان اجازه می داد مربیان رقیب را بگیرند نیز برطرف شد. سازنده بابت همین موضوع در توییتر عذرخواهی کرد و گفت که این “غیر عمدی” بوده است.

که در دنیای دوستبازیکنان می‌توانند از Pal Spheres برای گرفتن دوستانی مانند پوکمون استفاده کنند، اما می‌توانند انسان‌ها را نیز هدف قرار دهند (و اصول اخلاقی این‌گونه است). به دلیل وجود یک اشکال، این مورد در مورد مربیان رقیب که به عنوان رئیس برج عمل می‌کنند نیز صدق می‌کند و از آن‌ها مینیون‌های قدرتمندی می‌سازد زیرا اساساً شخصیت‌ها و همراهان جداگانه‌ای هستند.

Pocket Pair نگفت که آیا این عمدی بوده است یا نه، اما بازیکنان را به دلیل استفاده از مکانیک های مختلف برای شکست دادن دوستان سطح بالا و حتی ساخت آسانسور در پایگاه های خود ستایش کرد. این باگ نیز ممکن است در همین دسته قرار گیرد. من هنوز نمی دانم که آیا از اضافه کردن مجدد اشکال راضی هستم یا خیر. زمان مشخص خواهد کرد، پس لطفا منتظر آن باشید.

دنیای دوست دسترسی زودهنگام برای Xbox One، Xbox Series X/S و PC در دسترس است. بررسی ما را در اینجا بررسی کنید. بیش از 25 میلیون بازیکن از زمان راه اندازی آن در ماه گذشته به این سرویس پیوسته اند.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید