Pacific Drive اکنون برای PS5 و PC در دسترس است


استودیو چوب آهن درایو اقیانوس آرام در حال حاضر در سراسر جهان بر روی PS5 و PC در دسترس است، و ترکیبی از رانندگی واقعی، بقا، مکانیک های سرکش و یک محیط ماوراء طبیعی را ارائه می دهد. تریلر معرفی را در زیر تماشا کنید.

این بازی با رانندگی معمولی در شمال غربی اقیانوس آرام آغاز می شود و در نهایت به دیوارهای با شکوه منطقه محرومیت المپیک برخورد می کند. پس از یک تله‌پورت اجباری و سپس مبارزه برای فرار از عناصر، می‌توانید در استیشن واگن بی‌ضرر خود کاوش کنید. پس از تعامل با شخصیت های مختلف، بازیکن باید برای فرار از منطقه برنامه ریزی کند و در عین حال اطلاعات بیشتری در مورد اسرار منطقه کسب کند.

می‌توانید سفرهای خود را برنامه‌ریزی کنید، مواد لازم را برای ساخت نقشه‌های اولیه در ایستگاه کاردستی جمع‌آوری کنید و وسیله نقلیه خود را به روش‌های مختلف ارتقا دهید. ویژگی‌های عجیب و غریب می‌توانند به طرق مختلف ظاهر شوند و مسیر را تغییر دهند، و بازیکنان را مجبور می‌کند از محیط اطراف خود آگاه باشند تا از ناهنجاری‌های خطرناک در منطقه پرسه بزنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حلقه گیم پلی و بررسی برداشت های ما از نسخه ی نمایشی به اینجا بروید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید