تریلر Pacific Drive Gets New Story Zone ممنوعه المپیک آشوب‌زده را معرفی می‌کند


توسعه دهنده Ironwood Studios و ناشر Kepler Interactive از تریلر جدیدی از بازی رانندگی مبتنی بر بقا خود رونمایی کردند. درایو اقیانوس آرام. این تریلر که در زیر می توانید آن را تماشا کنید، در Future Games Show 2023 نمایش داده شد.

جدیدترین تریلر برای درایو اقیانوس آرام داستان بازی را معرفی کنید. در این عنوان، بازیکنان دنیای نسبتاً پر هرج و مرج را در یک منطقه محرومیت المپیک پر از ناهنجاری ها کشف خواهند کرد. این تریلر علاوه بر داستان، تکه های گیم پلی بیشتری را نیز ارائه می دهد.

درایو اقیانوس آرام در ابتدا قرار بود امسال برای PC و PS5 منتشر شود، اما از آن زمان به اوایل سال 2024 بازگردانده شد. استودیو در آن زمان اعلام کرد که به تعویق افتاد تا بازی را به بهترین شکل ممکن ساخته شود. این تاخیر همچنین باعث شد استودیو سلامت تیم را در اولویت قرار دهد.

درایو اقیانوس آرام بازی حول محور این است که بازیکن به طور تصادفی به منطقه محرومیت المپیک سرگردان می شود و با وحشت های متعدد منطقه روبرو می شود. در طول مسیر، بازیکنان باید قطعات جدیدی برای اتومبیل خود پیدا کنند تا تنها وسیله حمل و نقل خود را ارتقا دهند یا تعمیر کنند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *