Pacific Drive به اوایل سال 2024 موکول شد


بازی رانندگی بقا اول شخص استودیو آیرون وود درایو اقیانوس آرام من دیر کردم. قرار است در سال 2023 برای PS5 و PC منتشر شود و اوایل سال 2024 منتشر شود. در یک سری توییت، توسعه‌دهنده گفت که این کار برای «دادن فضا برای ساختن» است. درایو اقیانوس آرام “بهترین کاری را که می توانید انجام دهید” و “سلامت تیم” را در اولویت قرار دهید.

او گفت: “هر روز به بازی هایی که همه ما به آن افتخار می کنیم اضافه می شود.” این در مراحل پایانی توسعه است، اما آیرون‌وود امیدوار است «به خودمان وفادار بمانیم» و «بهزیستی تیم را به خطر نیندازیم». یه خبر خوب برات دارم یک روز پس از افتتاحیه شب زنده گیمزکام، تریلر جدیدی در نمایشگاه پاییز Future Games Show در تاریخ 23 آگوست در ساعت 10:30 صبح به وقت PST نمایش داده خواهد شد.

در این نمایشگاه بیش از 50 عنوان، هشت نمایش جهانی و ناشر از جمله Thunderful Games، Nacon، Raw Fury و Frontier Developments به نمایش گذاشته می شود. منتظر پخش زنده در هنگام پخش ویترین باشید.

در منطقه محرومیت المپیک، درایو اقیانوس آرام این نشان می دهد که چگونه بازیکن به طور تصادفی در آنجا گم می شود و با ترس های فراوان خود روبرو می شود. همانطور که آنها به دنبال راهی برای فرار می گردند، باید قسمت هایی را که می توانند سواری آنها را ارتقا داده و بهبود بخشند، نجات دهند. لطفا توجه داشته باشید که هر عملیات مانند استارت یا پارک کردن خودرو به صورت دستی انجام می شود. بیشتر بدانید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *