Pac-Man 99 در ماه اکتبر از فهرست خارج می شود


سرویس Nintendo Switch Online دارای چند تجربه منحصر به فرد بتل رویال رایگان برای بازی است. تتریس 99 – به عنوان اولین نسخه از یک بازی از این سری – شاید محبوب ترین باشد، بازی های دیگر نیز مخاطبان خود را توسعه داده اند. یکی از آنها است پکمن 99، در سال 2021 راه اندازی شد، اما متأسفانه، دوام زیادی نخواهد داشت.

نینتندو اعلام کرده است پکمن 99 در ماه اکتبر بازنشسته و از لیست حذف می شود، در حالی که بقیه بازی برای ماه های منتهی به آن آفلاین خواهد بود. در 8 آگوست، طرح‌های زمینه سفارشی پولی دیگر برای خرید در دسترس نخواهند بود. همچنین، در 8 سپتامبر، بازیکنان دیگر قادر به خرید DLC برای باز کردن حالت‌ها و بسته‌های لوکس نخواهند بود.

سرانجام، در 8 اکتبر، این سرویس به پایان می رسد و فهرست از فهرست حذف می شود. پکمن 99. با این کار، بازی آنلاین در حالت های نبرد رویال و مسابقه خصوصی، و همچنین بخش امتیازات آنلاین رکورد غیرفعال می شود. کاربران جدید دیگر نمی توانند بازی را دانلود کنند، اما کاربرانی که قبلا آن را دانلود کرده اند، می توانند علاوه بر هر DLCی که خریداری کرده اند، آن را دوباره دانلود کنند.

حالت های آفلاین (CPU Battle، Score Attack، Blind Time Attack) پس از بسته شدن بازی همچنان در دسترس خواهند بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *