حالت قهرمان Overwatch 2 PvE لغو شد


چه زمانیoverwatch 2در سال 2019 معرفی شد و بلیزارد ماموریت‌های جدید مبتنی بر روایت PvE را به عنوان یکی از بزرگترین نقاط فروش دنباله معرفی کرد، اما در زمان عرضه در سال گذشته، تیرانداز تنها دارای یک جزء PvE بود و توسعه‌دهنده به کار بر روی توسعه حالت PvE ادامه داد. حالت قهرمان بعدا به بازی اضافه خواهد شد.

با این حال، بلیزارد اینترتینمنت تغییر برنامه های آینده خود را اعلام کرده است.overwatch 2محتوای PvE آینده خواهد بود: در جریان اخیری که سازنده جزئیات نقشه راه بازی را برای محتوای آینده ارائه می‌کرد، فاش شد که حالت قهرمان لغو شده است، همچنین سیستم پیشرفت و ویژگی‌های همراه آن تغییر یافته است.

گفته می شود، در حالی که ساختار باز حالت قهرمان کنار گذاشته شده است، ماموریت های داستانی جدید به شکل رویدادهای PvE خواهند بود. بیش از حدطرفداران با آن آشنا هستند، اما قرار است در طول فصل 6 (فصل 4 از ماه گذشته شروع شد) ظاهر شود.

در همین حال، در طول فصل های 5، 6 و 7،overwatch 2همچنین رویدادهای جدید و با زمان محدود، نقشه‌ها، قهرمانان (قهرمانان پشتیبانی که در فصل 6 می‌آیند، قهرمانان تانک که در فصل 7 می‌آیند)، بازسازی‌های roadhog و sombra از فصل 7، رونمایی‌های فیلم و موارد دیگر اضافه می‌کند. سایر موارد اضافه شده عبارتند از حالت کارگاه خالق فصل 5، منطقه تیراندازی و سیستم پیشرفت بازیکن فصل 6، Lore Codex در فصل 7 و موارد دیگر. نقشه راه کامل در زیر قابل مشاهده است.

overwatch 2بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC در دسترس است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *