بازیکنان از آخرین بسته نرم افزاری Overwatch 2 در مورد پوسته هایی که نمی توان جداگانه خریداری کرد انتقاد می کنند


جدیدترین لوازم آرایشی هستند overwatch 2 این موضوع مورد انتقاد بسیاری از بازیکنان قرار گرفته است. این لوازم آرایشی بخشی از بسته 39.99 دلاری است که با پوسته جدید مویرا با مضمون: دیابلو 4لیلیت، و یک فرح جدید با تم ایناریوس پوست کنده شد.

علاوه بر پوسته، این بسته شامل یک پرش 20 طبقه به Battle Pass، دسترسی به Season 7 Premium Battle Pass، 2000 سکه Overwatch، معرفی هایلایت Be Beautiful و اسپری های Inarius و Lilith است.

بازیکنان به subreddit بازی رفتند تا از اضافه شدن این پوسته ها که فقط از طریق باندل در دسترس هستند انتقاد کنند. بازیکنان همچنین شکایت کرده‌اند که نمی‌توانند پوسته‌های جدید را به‌صورت جداگانه خریداری کنند یا از طریق بازی با استفاده از ارز ممتاز انباشته شده قبلی، آن‌ها را کسب کنند.

YayoProtocal کاربر Reddit در پستی گفت: “من پوسته های جدید Moira و Farah را در تریلر دیدم و برای اولین بار پس از مدتی هیجان زده شدم.” “بعضی از بهترین ظاهر و تنها پوسته‌ها در مدت زمان طولانی البته در پشت بسته‌های نرم افزاری مزخرف قفل شده‌اند. حتی در BP پریمیوم موجود نیستند، اما آن‌ها همان چیزی هستند که برای آن پول می‌خواهند. می‌دانم که این اتفاق خواهد افتاد. من باید این کار را کرده‌اند… کولاک برای از بین بردن هیجان با حریص بودن.»

بازیکنان همچنین از فرصت استفاده کردند و از بلیزارد به دلیل افزایش قیمت بسته بدون درج محتوای جدید Invasion انتقاد کردند. باندل فصل 6 همان 39.99 دلار قیمت داشت، اما بسته Invasion را نیز شامل می شد. به نظر می رسد بلیزارد قیمت جدید را بدون محتوای اضافی حفظ کرده است.

overwatch 2 برای PC، PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و Nintendo Switch در دسترس است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید