Overwatch 2 – اشکال Tracer که در پچ آینده برطرف می شود


از زمان ورود به دسترسی زودهنگام رایگان در ماه گذشته، overwatch 2 ما سهم نسبتاً باگ خود را با قهرمانان دیده‌ایم. Torbjorn (اما فقط در رتبه بندی)، Bastion و Mei به دلیل اشکالات مختلف شکستن بازی غیرفعال شده اند. پس از اینکه حشره ردیاب بدون آسیب در ارتفاع کمتر از 20 متری کشف شد، بسیاری فکر کردند که او نیز به همین سرنوشت دچار خواهد شد.

اما این اتفاق نمی افتد. در پاسخ به یک پست Reddit، Aaron Keller مدیر بازی تایید کرد که تیم “در حال حاضر در حال بررسی و برنامه ریزی برای رفع این باگ در یک پچ آینده است.” این در چند ساخت اخیر وجود داشته است و “قطعا یک اشکال” بود، اما کلر گفت که سطح قدرت کلی “خوب” است.

ما هیچ برنامه‌ای برای غیرفعال کردن ردیسر نداریم. پس از رفع اشکال، تغییرات اضافی در کیت او را نیز برای جبران در نظر خواهیم گرفت. overwatch 2 این روزها قاطی شده است.

وصله تعادلی اخیر قهرمانانی مانند Genji، Zarya، D.Va، Junkrat و Sombra را عصبی کرده است. به احتمال زیاد پچ دیگری وجود خواهد داشت که Sojourn را در زمانی که فصل 2 در دسامبر فرا می رسد، ضعیف می کند. بلیزارد هنوز هیچ تغییری را برای فروشندگان خسارت فاش نکرده است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید