تیم Overwatch 2 به دنبال کنترل های جایگزین برای Lifeweaver


overwatch 2: فصل 4 چند روز پیش آغاز شد و قهرمان پشتیبانی جدید Lifeweaver برای همه دارندگان Battle Pass Premium در دسترس است. البته بازیکنان به سرعت مشکلاتی را در کیت او پیدا می کنند، به خصوص نیاز به جابجایی بین بهبود و آسیب. این شهودی‌ترین راه‌اندازی نیست، به‌ویژه از آنجایی که ریکاوری او برای به حداکثر رساندن مزایای آن نیاز به شارژ مجدد دارد.

تیم توسعه خوشبختانه از این موضوع آگاه است. کارگردان بازی، آرون کلر، گفت: “ما در حال بررسی روش های کنترلی جایگزین برای تعویض تیر و سلاح Lifeweaver هستیم تا انتقال از بهبودی به آسیب هموارتر شود. جزئیات بیشتر و زمان بندی به زودی منتشر خواهد شد.”

همچنین نگرانی‌هایی در مورد درخت زندگی نهایی او وجود داشت. این به عنوان یک مانع عمل می کند که خط دید را مسدود می کند و می تواند متحدان را درمان کند، اما در مقایسه با سایر اشکال شفای دامنه ای (مانند Lucio’s Amp Up) کمی رام است. قبل از اینکه او به حالت Ranked برسد، خواهیم دید که آیا این نیز بهبود می یابد یا خیر.

از طرف دیگر، بازسازی بریجت در فصل 4 موفقیت‌آمیز بوده است، و یک سپر بزرگ‌تر و یک ضربه سپر ارائه می‌دهد که می‌تواند در حین استفاده از رالی، چندین حریف را مبهوت کند. در اینجا می توانید در مورد تغییرات تعادل بیشتر بخوانید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *